Breaking News
 |  | 

Uroda

Jaka torebka damska na co dzień, a jaka na specjalne okazje?

img-responsive

Kobieca garderoba to nie tylko ubrania, ale również mnóstwo różnych akcesoriów uzupełniających codzienną stylizację. Do najpopularniejszych należy torebka damska. Właściwie to chyba nie ma kobiety, która nie miałaby w swojej szafie choć jednej.

Oczywiście im więcej, tym lepiej, ponieważ torebki są projektowane tak, aby doskonale komponowały się z aktualnymi trendami w modzie. Potrafią one uzupełnić najprostszy ubiór i przyciągnąć uwagę. Najlepiej, gdy są poręczne, funkcjonalne w środku i ciekawe wizualnie. Materiały, z których produkcja torebek cieszy się największym uznaniem to skóra naturalna oraz skóra ekologiczna. Obie mają swoje wady i zalety, ale niepodważalnie to najtrafniejsza opcja co noszenia na co dzień. W obu przypadkach torebka damska nie ulega trwałym zabrudzeniom (chyba że jest skóra zamszowa, którą należy stale czyścić i impregnować), jednak skóra naturalna licowa oraz eko – skóra różnią się tym, iż ta pierwsza może przeciekać, jeśli będzie narażona na zbyt długotrwałe przebywanie na deszczu lub śniegu.

 

Pod względem trwałości obie posłużą latami, pod warunkiem, że są wysokiej jakości renomowanych marek. Podczas zużywania się powierzchni, skóra naturalna wygląda nieco lepiej, niż ekologiczna, ponadto wizualnie również prezentuje się bardziej ekskluzywnie. Cenowo rzecz jasna, różnią się sporo, ale bywa, że ekologiczny materiał potrafi swoje kosztować. Na drugim miejscu torebka damska, która może zagościć w kobiecej garderobie to taka wykonana z aksamitu i błyszczącego lakierka idealna na imprezy do sukienek, a także kostiumów galowych. Poza tym z materiału parcianego i jeansu, doskonałego na okres zimowo-jesienny, a także w sytuacjach, gdy musi ona poradzić sobie z większym ciężarem. Nowoczesne i praktyczne torebki w postaci koszyków z naturalnej trawy są świetnym pomysłem na wakacje.

jaka-torebka-damska-na-co-dzien-a-jaka-na-specjalne-okazje

ABOUT THE AUTHOR