Breaking News
 |  | 

Uroda

Kopertówki i eleganckie torebki

img-responsive

Każda kobieta posiada w szafie wyjściowe kreacje. Zakładamy je z okazji wesela lub Sylwestra. Efektowna sukienka jest punktem obowiązkowym podczas balu, ale to dodatki czynią ją niepowtarzalną. Eleganckie torebki na wieczór są zazwyczaj wykonane z błyszczących lub atłasowych materiałów.
Wśród torebek na wielkie wyjścia królują kopertówki. Najbardziej popularne są czarne atłasowe torebki wieczorowe na łańcuszku. Do łask wracają też takie kolory jak butelkowa zieleń czy burgund. Takie eleganckie torebki, o zdecydowanym kolorze wymagają też pasujących butów. W tej chwili odchodzi się od stylizacji w stylu, gdzie buty i kopertówki są w jednej barwie. Możemy zamiast tego wybrać wiśniową torebkę i fioletowe buty. Jeżeli sukienka będzie miała elementy kolorystyczne współgrające z tymi dodatkami, efekt może być zniewalający. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by buty dobrać pod kolor kopertówki. Wszystko jest kwestią gustu i dobrego samopoczucia.

Eleganckie torebki na bal nie są zazwyczaj duże. Zmieści się w nich mały portfel i pomadka, a także kluczyki do samochodu. Wybierając torebki wieczorowe musimy mieć na uwadze ich małą pojemność, dlatego zakup powinien być przemyślany. Mikroskopijne kopertówki nie pomieszczą nawet telefonu, ale jeśli nie musimy nosić w niej nic oprócz pudru i lusterka, taki egzemplarz w zupełności nam wystarczy.
Na imprezę nie zakładajmy torebki, która ma mocno widoczne logo. Torebki wieczorowe z wyeksponowaną nazwą firmy są w złym guście i charakteryzują nowobogacki styl. Jeśli nie wiemy jaki rodzaj torebki wybrać postawmy na ponadczasowe wzory, kolory i modele. Stonowana elegancja jest zawsze na czasie i pasuje do każdego typu urody.

Tags
kopertowki-i-eleganckie-torebki

ABOUT THE AUTHOR