Breaking News
 |  | 

Uroda

Najnowsze trendy

img-responsive

Co roku największe domy mody, tworzą kilka nowych kolekcji z wyprzedzeniem na przyszłe sezony i dyktują co będzie a co nie będzie sie dobrze nosiło. Moda bardzo dynamicznie się zmienia, jednak co jakiś czas wracają trendy z wcześniejszych lat i sezonów.

Beż

Kolor beżowy powraca do mody z mocny przytupem. Total look w beżu należy nosić warstwami. Dopuszczalne jest wybieranie przeróżnych faktur w jednakowym kolorze, lecz innych odcieniach. Jeśli jednak nie pasuje nam cała stylizacja w kolorze beżowym, warto dodać jakiś ciekawy akcent kolorystyczny lub wykonać mocniejszy, rzucający się w oczy makijaż i fryzurę.

Jeans

Moda moda na jasny jeans cały czas nie ustępuje. Jasne odcienie pasują do prawie każdego typu urody i można go nosić jako element, dodatek, a nawet całą stylizację. Materiał ten jest zdecydowanie ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody. W nadchodzącym sezonie, przeżywac będziemy powrót do starych czasów, kiedy modne były spodnie i dopasowane do nich kurteczki w tym samym kolorze.

Tie & dye

Kilka lat temu bardzo popularne były ubrania farbowane metodą tie & dye. Właśnie mają swój renesans i powracają na salony. Mając w domu wybielacz, w bardzo prosty sposób możemy sami wykonać bardzo modny strój, z tego co mamy już w szafie. Stara koszulka lub tunika zyska zupełnie nowy charakter, a do tego będzie najmodniejszym elementem naszej garderoby.

Kropki

Kropki nigdy się nie przestarzały i nigdy nie były objawem kiczu i braku gustu. Obecnie najmodniejsze są te najbardziej kontrastowe czarno – białe. Moda bardzo ceni nietypowe połączenia, więc kropki można śmiało mieszać z innymi wzorami, takimi jak na przykłąd wzory geometryczne.

Frędzle i pióra

Kiedyś ten styl wykończenia stylizacji kojarzył się nie najlepiej. W tej chwili frędzle w nieoczywistych miejscach są bardzo modne. Stylizacje posiadające pióra, także powracają do łask, jednak nie można przesadzić, aby zamiast być modnym i dobrze wystylizowanym, nie przypominac dużego ptaka.

Neon

W tym roku najlepsze stylizacje, które pochwala opinia publiczna i świat mody, to te które są neonowe. Najlepiej prezentuje się on jako akcent lub mocny dodatek, jednak właściwie skomponowany total look, zapewni mocne wejście i z pewnością zwróci uwagę wszystkich dookoła.

Zwierzęce printy

Panterka, zwierzęce paski, zeberka do tej pory sprawiały wrażenie raczej kiczowatych. Najnowsze trendy dotyczą właśnie tych wzorów. Są nie tylko modne, lecz także można łączyć je z innymi printami i akcentami kolorystycznymi. Sukienka w zwierzęcy wzór zrobi całą stylizację i zapewni zachwyt innych.

 

Tags
najnowsze-trendy

ABOUT THE AUTHOR