Breaking News
 |  | 

Uroda

Jak szybko zwróci się inwestycja w biznes franczyzowy?

img-responsive

Jeśli jesteś zainteresowany franczyzą, wejdź na stronę https://gpoland.com.pl/ i sprawdź, dlaczego warto podjąć współpracę z GPoland. Ponad 30 letnie doświadczenie firmy w branży odzieżowej i wypracowane standardy franczyzy pozwolą ci oszacować, kiedy możesz oczekiwać zwrotu z inwestycji w sklep z markową odzieżą.

Jakie formy franczyzy oferuje GPoland?

Firma GPoland, korzystając z ponad 30 letniego doświadczenia w branży odzieżowej skupia się dziś na współpracy z franczyzobiorcami realizowanej w 3 formach. Decydując się na sklep z odzieżą, możesz wybrać:

  • butik monomarkowy – wówczas będziesz sprzedawać produkty jednej marki;

  • sklep wielomarkowy zatowarowany produktami wielu topowych projektantów i domów mody;

  • butik „made in g” – jeden z unikalnych sklepów sieci GPoland.

Niezależnie od wyboru formy współpracy, zawsze możesz liczyć na wsparcie franczyzodawcy w zatowarowaniu sklepu oraz szkoleniach z zakresu sprzedaży i visual merchandisingu. Specjaliści GPoland wspomogą cię w opracowaniu strategii marketingowej i PR. Decydując się na butik monomarkowy lub „made in g”, uzyskasz również pomoc w postaci zaangażowania GPoland w znalezienie odpowiedniej lokalizacji sklepu, wynegocjowanie korzystnych warunków umowy najmu lokalu oraz w projekt i realizację wyposażenia sklepu.

Kiedy zwróci się inwestycja w sklep z markową odzieżą z GPoland?

Choć branża odzieżowa jest rynkiem, na którym trudno się dziś przebić, to jednak korzystając z doświadczenia franczyzodawcy oraz decydując się na określoną grupę docelową klientów zamożnych i ceniących produkty topowych projektantów, znacznie ograniczasz ryzyko niepowodzenia. Jeśli zaangażujesz się we franczyzę z GPoland, masz duże szanse powodzenia. Niestety, o terminie zwrotu inwestycji decyduje tak wiele czynników, że trudno wskazać nawet przybliżony czas, nie analizując konkretnego przypadku (lokalizacji, rodzaju sklepu, potencjalnego zainteresowania klientów twoim butikiem itp.).

Warto podkreślić, że taki szacunek będziesz mógł wykonać już na początku współpracy z franczyzodawcą. Specjaliści GPoland, korzystając z bogatego doświadczenia, pomogą ci w określeniu przybliżonego czasu zwrotu inwestycji i momentu, w którym zaczniesz zarabiać na twojej działalności.

jak-szybko-zwroci-sie-inwestycja-w-biznes-franczyzowy

ABOUT THE AUTHOR