Breaking News
 |  | 

Zdrowie

Dieta South Beach

img-responsive

Dieta South Beach to popularna dieta odchudzająca stworzona w 2003 roku przez kardiologa Arthura Agatstona i po raz pierwszy opisana w jego bestsellerowej książce “Dieta South Beach: pyszny, zaprojektowany przez lekarza, niezawodny plan szybkiej i zdrowej utraty wagi”.

Dieta South Beach, której nazwa pochodzi od efektownego obszaru Miami, jest czasami nazywana zmodyfikowaną dietą niskowęglowodanową. Dieta South Beach ma mniej węglowodanów a więcej białka i zdrowych tłuszczów niż typowy plan żywieniowy. Ale nie jest to ścisła dieta niskowęglowodanowa i nie musisz liczyć węglowodanów.

Cel diety South Beach

Celem diety South Beach jest zmiana ogólnej równowagi spożywanych pokarmów, aby zachęcić do utraty wagi i zdrowego stylu życia. Dieta South Beach mówi, że jest to zdrowy sposób odżywiania, niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy nie.

Dlaczego warto przestrzegać diety South Beach?

Możesz zdecydować się na przestrzeganie diety South Beach jeśli:

  • Chcesz cieszyć się rodzajami i ilościami żywności zawartej w diecie
  • Chcesz diety ograniczającej niektóre węglowodany i tłuszcze, aby pomóc Ci schudnąć
  • Chcesz zmienić swoje ogólne nawyki żywieniowe
  • Chcesz diety, której możesz przestrzegać na całe życie

Wybierz sposób dla siebie

Po zakończeniu fazy 1 dieta South Beach polega na tworzeniu zrównoważonych i wszechstronnych wzorców żywieniowych. Ostatecznym celem jest utrata wagi dla większości ludzi, ale South Beach kładzie nacisk na długoterminowe zdrowe nawyki i jest to cel, który wszyscy ludzie chcą osiągnąć.
Dieta South Beach efekty diety opiera na przejściu przez pierwszą fazę, a następnie powolnym odkrywaniu, z iloma węglowodanami (i jakiego rodzaju) może sobie poradzić organizm. Dieta South Beach ma kilka zalet, które sprawiają, że jest to świetna dieta dla niektórych, na przykład dla tych, którzy cenią prostotę.

Podsumowując, nie wahaj się wypróbować jak największej liczby diet, zanim zdecydujesz się na jedną. Nigdy nie wiesz, co działa, dopóki nie spróbujesz wszystkiego, czego powinieneś. W końcu imponujące zdjęcia przed i po mogą pomóc Ci dowiedzieć się, co działa w Twoim przypadku, a co nie.

 

 

dieta-south-beach

ABOUT THE AUTHOR